[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
Manchester United FanClub Romania - View topic - PL MD26: Man United vs Everton D 10.02.2013 18:00
View unanswered posts | View active topics It is currently 11 Dec 2017, 15:33

Reply to topic  [ 87 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 PL MD26: Man United vs Everton D 10.02.2013 18:00 
Author Message
Hot Prospect

Post Re: PL MD26: Man United vs Everton D 10.02.2013 18:00
Ma dau batut. Cati ani ai...de curiozitate?...imi place ca esti vesnic tanar.

11 Feb 2013, 16:10
Profile
Hot Prospect

haha...pe ce va luati voi la aceasta "mini cearta" in contradictoriu.
eu,pe vremea mea, cand ma certam cu suporterii looserpool ii ofticam la nesfarsit incat nu mai aveau cu ce sa dea replica.

- bai cormoran,cand apari in multime
eu flegmez cu muci in palma ca sa dau salut cu tine
vino sa va sterg c-o ranga
la scoala,in banca
in timpul orei
catalogul s-a deschis precum cutia pandorei
cand am facut lucrul nepermis
si l-am deschis
au iesit din el numai orori blestemate
ca note de 2 si absente nemotivate
cam atat am de zis despre scoala
cand parintii mei m-au facut au zis : oops din greseala !
prima prietena a mea a fost cheala
da-si facea din floci peruci
avea sfarcuri pe buci
i-am zis : fata mai bine te duci :))
la restul de copile infantile
cu tatele pe spate de parc-ar fi camile
nu-i nimic ma multumesc sa fiu bufon
dar problemele m-apasa de parc-asi fi buton
viata mea a devenit plictisitoare
de cand am auzit c-as fi iesit dintre picioare
dar acum nu-mi pasa
ca barza e de fapt o gaura paroasa
deci fi-ti atenti looserpoolisti ca sunt mai rau ca dracul
bagati-va-n sicriu si trageti capacul
iau detonatorul si vin la voi acasa
ma cheama moartea si detin o coasa

desigur,astea sunt facut in 2 minute...nimeni nu ma intrece la jigniri cand vine vorba de asa ceva.putem face un topic in care cine are beff cu altcineva sa se jigneasca acolo.o sa fie cel mai vizitat topic..la fel ca la tv,romanul traieste cu circ si apa :lol:

11 Feb 2013, 16:19
Profile
Hot Prospect

RuuudUnited wrote:

Are importanta cati ani am? Pai spui o prostie si nici nu ai argumentele necesare sa ti le sustii, dar n-are nimic, ma obisnuiesc cu o astfel de lume. Uite am cautat pe google, http://www.yepp.ro/forumzone/topic/4547/ citeste si tu acolo sa vezi ce spune lumea. Nu este toata lumea de aceeasi parere, dar terenul este delimitat de o dunga care faca parte din teren asa cum bara delimiteaza poarta, implicit face parte din poarta.

11 Feb 2013, 16:21
Profile
Staff

Nu are rost să aveţi această discuţie în contradictoriu. Întotdeauna bara s-a pus ca şut off-target, adică în afara porţii. În statisticile meciurilor aşa apar.

Cred că un gol cu bara se pune la on target, pentru că în final a ajuns în poartă.

Poate are cineva o explicaţie mai clară, dar 100% e aşa cum vă spun. :-)

12 Feb 2013, 13:57
Profile WWW
Staff

BoDauU wrote:
RuuudUnited wrote:

Are importanta cati ani am? Pai spui o prostie si nici nu ai argumentele necesare sa ti le sustii, dar n-are nimic, ma obisnuiesc cu o astfel de lume. Uite am cautat pe google, http://www.yepp.ro/forumzone/topic/4547/ citeste si tu acolo sa vezi ce spune lumea. Nu este toata lumea de aceeasi parere, dar terenul este delimitat de o dunga care faca parte din teren asa cum bara delimiteaza poarta, implicit face parte din poarta.

Explicaţia tipului care a deschis topicul pare a fi mai clară! Acum, poţi să crezi ce vrei... Dar UEFA aşa le numără şi toată lumea fotbalului la fel. Poate e unfair să consideri un şut kilometric pe lângă poartă în aceeaşi oală.cu unul în bară, dar asta e... :-)

Poate ar trebui introdusă bara în statistici! :-)

12 Feb 2013, 14:11
Profile WWW
Hot Prospect

Multumesc trifu. N-as fi vrut sa se poarte discutia asta, ce am zis am zis la nervi in timpul meciului pentru ca ma enerva comentatorul. El a gasit de cuviinta sa se bage in discutie pe tema aia de dragul contrdictiei, cred. Imi pare rau doar ca am dat curs unei discutii care nu aduce nici un benficiu, ca la drept vorbind chiar nu conteaza cum se numara sutul respectiv daca nu e gol pentru United :)
Ma enerveaza insa incompetenta comentatorilor, ei ar trebui sa aiba mai multe cunostiinte decat telespectatorii, dar Dobre, de exemplu, e de pe alta planeta.

12 Feb 2013, 16:39
Profile
Hot Prospect

Am inteles Trifule, inca este lipsit de logica, fara acele bare nu ai un spatiul al portii, ca si tusa terenului, este o delimitare dar face parte din teren. In fine, asa o fi, dar parerea mea este ca acei oameni se inseala.

@Ruud, nu se pune nimeni cu tine in discutii contradictorii doar de dragul de te a enerva sau sa fiu eu ala ciufut sau mai stiu eu cum ma consideri. Discutia era cat se poate de logica, nu se poate sa sutezi la un lucru imaginar si sa spui ca e pe spatiul portii, este total aiurea. In fine, asa o fi nu ma mai contrazic, parerea mea este alta si cat se poate de logica.

12 Feb 2013, 16:55
Profile
Junior

Fiecare vede normalitatea prin ochii lui.

12 Feb 2013, 17:01
Profile
Star

RuuudUnited wrote:
Ma enerveaza insa incompetenta comentatorilor, ei ar trebui sa aiba mai multe cunostiinte decat telespectatorii, dar Dobre, de exemplu, e de pe alta planeta.

Toti comentatorii Digi sunt slabi, nici unul nu se ridica la nivelul celor de la Eurosport. Probabil cerem prea multe. :)

Dar, da, Dobre nu le are, dar pe Socol il stii? Ala e zeul. Disonant, asurzitor, rarait, el are doua cuvinte in vocabular: prolific si retroadare (fix asa pronunta). Fan Madrid...

12 Feb 2013, 17:07
Profile
Hot Prospect

@prototype Nici unul din atributele lui Socol nu-l recomanda pentru a fi comentator, sau orice alta meserie in care lumea trebuie sa il asculte, e ca si cum ai pune un orb sa fie critic de film. Dar macar parca e ceva mai bine informat ca Dobre, ca asta mi se pare ca e si prost asa ca persoana nu neaparat doar ca si comentator.
Si vorba ta....ce era la Eurosport frate...Gradinescu, Viorel....vremuri...

12 Feb 2013, 17:20
Profile
Reply to topic   [ 87 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next