[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
Manchester United FanClub Romania - View topic - PL MD25: Fulham vs Man United S 02.02.2013 19:30
View unanswered posts | View active topics It is currently 11 Dec 2017, 15:34

Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
 PL MD25: Fulham vs Man United S 02.02.2013 19:30 
Author Message
Hot Prospect

Post Re: PL MD25: Fulham vs Man United S 02.02.2013 19:30
becks wrote:
Fiecare are dreptul sa-si doreasca ce vrea. @Ruuud : o sa te obisnuiesti cu stilul lui BoDauU. E diferit de restul :) .

Asa cum unii au ceva cu Carrick, altii cu Nani , etc. , asa si el are ceva cu stilul de joc. E parerea lui.

Eu imi doresc sa continuam pe aceeasi linie inca vreo 2 saptamani pentru a castiga pe Bernabeu :D (daca va dori Fergie sa abordeze meciul pentru a obtine cele 3 puncte)

Am vrut doar sa-l evervez. Stabiliti voi daca am reusit. :) Si el cred ca ne everveaza uneori cu postarile lui dupa fiecare meci pe care, in mod suprinzator, nu-l castigam cu cel putin 4-0.

04 Feb 2013, 17:32
Profile
Junior

roby wrote:
In afara de apararea mult mai slaba, compensata de un atac mai bun, statistuic vorbind sezonul e mai bun; poate din cauza faptului ca luam multe goluri se creaza senzatia ca avem un joc mai slab/instabil. Astainseamna emotii mai mari, goluri multe, rasturnari sepctaculoase, adica United! Pana acum, imi place mai mult cum arata sezonul asta comparat cu celalalt... :D

Nu se creeaza senzatia; este evident ca suntem o echipa instabila.

BoDauU wrote:
Eu cred ca daca ne prezentam asa la ora meciului cu Real, o luam pe cocoasa tare de tot. N-o fii Real in forma, dar daca te prinde asa fara vlaga, ambitie, atitudine si in aceasta letargie continua, e vai si amar de noi.

Noi inca nu stim sa fim o echipa MARE in meciurile din deplasare, este o nebuloasa/necunoscuta pentru mine acele motive, care o fii ele. Nu pot sa cred ca in unele momente, aratam cu cel mai bun 11, ca niste incepatori sau ca o echipa mica.... in fine, poate doar o partida mai proasta, ca multe altele.

Bine zis.Nu inteleg oameni buni, ne ascundem de cineva?Eu sunt acel tip de suporter care nu se axeaza strict pe o anumita ideologie, iar din ansamblul ideilor, concepțiilor și teoriilor care reflectă doua dintre modurile de percepere a lucrurilor, prefer sa imbin armonios optimismul cu realismul...BoDauU a grait niste lucruri care se afla pe deplin in sfera realitatii in care se prezinta clubul nostru in momentul de fata.

Postul lui nu a fost unul special sau ceva, dar felul in care a fost inteles, mi se pare neobisnuit.Aici insa, intervin alte aspecte care imi aduc aminte ca daca imi urmez propriile principii imi accept lipsa dreptului moral de a judeca modul de interpretare al altuia.

E cu doua taisuri treaba asta.Adica noi de multe ori nu jucam asa cum ar trebui sa o facem din postura de 'loc 1' in campionat si totusi castigam puncte in deplasare prin reveniri pe care nimeni nu stie de unde sa le culeaga.De aici rezulta ca suntem o echipa mare, datorita oportunismului de care am dat dovada in momente cheie ale acestui sezon.

In acelasi timp, au existat o multitudine de momente in care echipa a fost dominata de echipe care nu ar fi trebuit sa ne creeze probleme.Momente in care am aratat lipsa de experienta, imaturitate, lipsa de incredere, lipsa de concentrare.Astfel de momente avem aproape in fiecare meci.Nota bene: toate aceste lucruri nu se intamplau in perioada 07-09.

Erau meciuri la rand cand nici nu ajungeau adversarii la poarta noastra.Daca tin bine minte, VDS avea o serie de aproximativ 13 meciuri la rand fara gol primit in Premier League spre deosebire de prestatiile lui De Gea care sunt la fel de inconstante precum ale fundasilor nostri (aici ma refer la Jones, Smalling, Evra) si acest fapt este perfect relevant pentru ceea ce aratam noi acum atat in aparare cat si la mijlocul terenului.

Cred totusi intr-o imbunatatire a jocului si intr-o evolutie buna impotriva celor de la Real Madrid.Sper sa nu fie doar o ambitie oarba a baietilor si sa dea ce au mai bun daca vor sa accedem in sferturile de finala.

Last edited by vladdy on 06 Feb 2013, 21:44, edited 3 times in total.

04 Feb 2013, 22:34
Profile
Hot Prospect

urmaresc de ceva timp contradictiile dintre o parte din userii acestui forum (4 sau 5) si bodauu.parerea mea e ca cei 4-5 nu il au la "inima" si orice ar zice acesta,ceilalti cauta nod in papura.sa fiu sincer si pe mine ma enerveaza de multe ori jocul echipei,nu facem pressing decat in anumite momente ale jocului iar cand suntem in avantaj,jucatorii se imputurosesc.

04 Feb 2013, 23:32
Profile
Staff

Linistiti-va ! N-avem nimica cu omul. Il cunosc, ne-am intalnit, e baiat de treaba :)
De-aia ne-a facut Domnul diferiti pentru a avea idei diferite. El are o opinie, eu nu i-o impartasesc, dar n-am nimic cu el. Nu o mai tot suciti si o interpretati in fel si chip.

05 Feb 2013, 00:50
Profile YIM
Hot Prospect

Subscriu. Nu am nimic cu nimeni in general cu atat mai putin cu cineva care intra aici pe site pentru ca na, din pacat nu suntem asa multi poate cum ar trebui, ar fi culmea sa ne mai certam si intre noi.
Dar eu fiind din Craiova, fan al echipei-fanion de mic, stiu ca se poate sa ajunga rau o echipa, inimaginabil de rau. Si de asta am impresia ca uneori nu ne bucuram suficient de ceea ce avem.

05 Feb 2013, 01:47
Profile
Reply to topic   [ 35 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4