[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
Manchester United FanClub Romania - View topic - EL Man United v Bilbao 8.03.2012 22:05
View unanswered posts | View active topics It is currently 22 Oct 2017, 13:47

Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
 EL Man United v Bilbao 8.03.2012 22:05 
Author Message
Hot Prospect

Post Re: EL Man United v Bilbao 8.03.2012 22:05
roby wrote:
joc standard al lui United in cupele europene sezonul asta. nu am de comentat nimic. sa-i dam cuvantul lui BodaU...

Nu trebuie sa ma provoci, eu am spus ca nu am sa mai comentez, pentru ca eu am vazut aceste joc slab de 2 ani, dar am fost luat peste picior. Ca si atunci, va intreb, asta e United al vostru? Chiar va place sa castige cu un asemenea joc? Daca da, atunci comentariile mele nu-si au rost si intradevar, sunt un tampit care e miop si nu prea intelege fenomenul. @Roby, eu cred ca ai de spus multe, ori nu vrei, ori le ignori, asta nu este un raspuns.

Noi suntem in tranzitie de cand a plecat CR, asta nu este o echipa de tranzitie cu Giggs si Scholes reactivat pentru ca nu ai ceva mai bun in echipa sau macar sa ai pe lange ei, sange proaspat pe care sa-i invete. Daca o folosesti ca pe un motiv, @R@zv@n, este ok, doar asa sa te imbeti cu apa rece. Daca se vrea un sezon sacrificat, trebuia sa faca mai multe achizitii, cu oameni capabili sau cu tineri capabil in 1-2 ani sa-i dea lui United conturul dorit de Sir si poate chiar de noi.

Dupa plecarea lui CR, dar ce spun eu, din totdeauna, noi am avut Premier League ca principala tinta si nu alte trofee. In afara Premier League restul au fost bonus, dupa o vorba : " ne-a iesit", avand in vedere ce fel am pierdut ultimele 2 finale de UCl si cu asta am incheiat. Nu inteleg de ce atata concentrare pe Premier League, dupa ce am ajuns sa fim singura echipa cu 19 titluri.......in fine, atat am avut de spus, de subliniat.

Last edited by BoDauU on 09 Mar 2012, 13:40, edited 1 time in total.

09 Mar 2012, 11:44
Profile
Hot Prospect

Un joc cu multe ocazii, dar din pacate nu am vazut ambitie din partea mai multor jucatori, cand faceau aia preluari ai nostri se uitau la ei de parca asteptau sa le serveasca aia mingea la picioare.
Atmosfera dezamagitoare, daca nu vedeam imaginile cu OT credeam ca se joaca la ei in Spania..
Poate in retur va fi altceva..desi asa zic mereu incepand din sezonul asta de UCL, dar speranta moare ultima :D

09 Mar 2012, 11:57
Profile YIM
Staff

Eu as vrea sa critic fanii de pe OT, wtf is that? Preturile mari si politica de a oferi bilete nu ajuta deloc fanii adevarati. La un astfel de meci motivatia a fost zero, sau poate -1. Eu zic ca nu ne calificam mai departe, nu prea meritam. O sa fie infern la Bilbao! :|

09 Mar 2012, 13:27
Profile WWW
Reply to topic   [ 33 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4