[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
Manchester United FanClub Romania - View topic - 3 JUCATORI
View unanswered posts | View active topics It is currently 24 Oct 2017, 07:54

Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2
 3 JUCATORI 
Author Message
Staff

Post Re: 3 JUCATORI
adiciurea wrote:
trifu wrote:
Hai sa visam: Messi ( :lol: ), Ronaldo, Sneijder. Nu este posibil niciunul! :)

Sneijder de ce nu e posibil? Costa 30, MAXIM 35 de milioane.

Nu e vorba de pret, dar e la fel de greu de luat ca si Ronaldo sau Messi, sau hai, un pic mai usor. Este titular si ii merge bine la Inter, deci de ce ar pleca? :)

21 Jan 2012, 18:59
Profile WWW
Hot Prospect

trifu wrote:
adiciurea wrote:
trifu wrote:
Hai sa visam: Messi ( :lol: ), Ronaldo, Sneijder. Nu este posibil niciunul! :)

Sneijder de ce nu e posibil? Costa 30, MAXIM 35 de milioane.

Nu e vorba de pret, dar e la fel de greu de luat ca si Ronaldo sau Messi, sau hai, un pic mai usor. Este titular si ii merge bine la Inter, deci de ce ar pleca? :)

Sa stii ca anul asta nu-i mai merge asa bine la Inter. De fapt cam de cand a plecat Mourinho, Sneijder nu mai e in apele lui la Milano. Cat despre faptul ca e titular, nici asta nu prea mai e, anul asta nu a jucat decat 11 meciuri, argentinianul Ricky Alvarez parand ca i-a luat fata. E foarte bun Alvarez, eu l-am vazut in cateva meciuri, e tehnic, e un stangaci periculos. Si chiar citisem si despre disponibilitatea Interului de a-l vine pe Sneijder, doar sa dea cineva pe el in jur de 30 de milioane cat cere Moratti.

21 Jan 2012, 19:13
Profile YIM
Star

A fost mai mult accidentat Sneijder, nu cred ca se pune problema sa-i ia Alvarez locul. Are si 27 de ani daca nu ma insel, se accidenteaza usor.. nu cred ca merita decat 20 de milioane cel mult. Si asa e riscant transferul sau, mai ales intr-un campionat dur ca BPL.

22 Jan 2012, 00:23
Profile
Hot Prospect

Face chiar 28 anul acesta Sneijder, dar eu cred cu tarie ca merita nu 20, ci chiar 30 de milioane. Nu e atat de batran, mai poate juca lejer macar 5 ani la acest nivel, iar in 5 ani ne-ar putea ajuta extraordinar de mult. Nu stiu daca Alvarez a jucat mai mult doar pentru ca a fost Sneijder lovit, pustiul ala chiar e foarte bun, sa vezi vreo doua meciuri ale Interului si-ai sa te convingi.
P.S.: Daca Sneijder care face 28 de ani ti se pare ca nu merita nici macar 20, atunci Modric care face 27 cam cat ar merita? Orice am spune, Sneijder e un jucator mai bun decat croatul, e mai complet, mai util si cu mult mai multe rezultate individuale si cu echipele pe unde a jucat.

22 Jan 2012, 09:02
Profile YIM
Star

L-am vazut pe Alvarez jucand, e foarte talentat pustiul, insa n-are experienta lui Sneijer si nu cred ca poate inca locul in echipa unui Sneijder sanatos. Cred ca l-au luat pe Alvarez si din cauza problemelor medicale ale lui Sneijder, asta pe langa talentul de necontestat. In ultimul an a fost mai mereu accidentat olandezul. Adica nu cred ca n-a jucat fiindca n-ar avea valoare sau chestii d-astea. In majoritatea cazurilor nici in lot n-a fost inclus, deci e clar ca avea probleme.

In momentul de fata diferenta dintre Modric si Sneijder e ca primul joaca meci de meci, e obisnuit cu stilul din Premier League si nu e predispus la accidentari precum olandezul. Toate astea cred ca-l fac mai scump cu 10 milioane decat Sneijder. Asadar dupa parerea mea Sneijder face vreo 20 in timp ce Modric 30. Snejderul de pe vremea lui Mourinho facea si 45, dar vremurile alea au trecut.

Off-topic: Intre timp mercenarul nasri inscrie si marele manshini il injura. :lol: :lol: Suntem la 6 puncte acum.. (not funny anymore)
Edit: 2-2.. ce gol a dat Bale. OMFG!!

22 Jan 2012, 16:46
Profile
Hot Prospect

Gabi, eu zic dintre Modric si Sneijder sa-l alegem pe Silva. :D Acum serios vorbind, e genial spaniolul, nu-mi place sa recunosc, dar probabil e unul dintre cei mai buni mijlocasi ofensivi din lume, are ceva din pasele lui Xavi, din driblingul lui Messi si chiar din tupeul de a intra exact pe unde-s mai multi adversari, asa cum Iniesta face deseori. Oricum, sa vina Wesley, nu mi-ar parea rau, stiu ca Silva n-are nici cea mai mica sansa sa mai ajunga la noi, acum sau in urmatorii 10 de ani

22 Jan 2012, 20:13
Profile YIM
Hot Prospect

Eu as zice Bale, Modric si atat :D

26 Jan 2012, 00:08
Profile YIM
Star

Ce-ati zice de urmatorii 3 jucatori in cazul in care nu-i reuseste lui SAF sa-i transfere pe Bale si Modric :lol: !? Hazard, Gotze si Subotic :)

SAF ar urma sa treaca la un sistem 4-5-1 (pentru a nu-l sari pe Cleverley din schema). Jones ar trece pe dreapta. Rooney ar urma sa joace varf.

Primul 11: De Gea (Lindegaard) - Jones, Smalling, Subotic (Vidic), Evra - Hazard, Ceverley, Pogba, Gotze, Young - Rooney.

Am dat preferinta jucatorilor tineri. Am optat pentru Young in dauna lui Valencia pentru a oferi mai multa mobilitate flancurilor. Pogba e foarte tanar dar nu m-a lasat inima sa-i pun in primul 11 pe Carrick sau Fletcher.

In cazul in care va intrebati unde e Nani si cu Anderson tin sa va informez ca "there is no place for them in my team" :D deci ar urma sa fie vanduti pentru a finanta partial noile achizitii ;)

08 Feb 2012, 15:22
Profile
Forum Referee

Eugen, nu ai inteles nimic!

Echipa se construieste in jurul lui Giggs si Scholes. Si ai renuntat prea usor la pozitia de titular a lui Vidic...

:D

08 Feb 2012, 16:32
Profile
Star

roby wrote:
Eugen, nu ai inteles nimic!

Echipa se construieste in jurul lui Giggs si Scholes. Si ai renuntat prea usor la pozitia de titular a lui Vidic...

:D

:D in cazul asta il vreau reactivat si pe Eric Cantona :D

08 Feb 2012, 22:21
Profile
Reply to topic   [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2