[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
Manchester United FanClub Romania - View topic - Discutii despre orice
View unanswered posts | View active topics It is currently 18 Nov 2017, 21:36

Reply to topic  [ 256 posts ]  Go to page Previous  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
 Discutii despre orice 
Author Message
Star

Post Re: Discutii despre orice
In alta emisiune spunea ca uraste fotbalul.. va dati seama ce mare fan Chelsea e :lol:

02 Jul 2011, 03:12
Profile
Reserves Team

Dupa ce am citit cateva articole aparute prin Daily Mail, cred ca tot ceea ce face in public este o fatada ca sa bata la ochi, inclusiv anti-ipocrizia pe care o predica la fiecare pas. Pana la urma, e om si el, deci e ipocrit. Howgh!

02 Jul 2011, 06:33
Profile
Star

Votati-va favoritul pentru Golden Foot, adica Giggs. :D
http://www.goldenfoot.com/acm-on-line/H ... g2011.html

18 Jul 2011, 14:06
Profile
Reserves Team

In sfarsit acasa. Bine v-am gasit!

Sa va povestesc cum mi-am petrecut noaptea precedenta: o camera de hotel, la etajul I, undeva aproape de malul Tibrului, in Roma, mai precis pe cea mai circulata ulicioara din oras (asa mi s-a parut mie).

Ora 2 AM: un grup de gialo-rosi ranga de beti se gasesc sa cante ca ei fara Roma nu pot sa traiasca. Pentru a sublinia asertiunea de mai sus, rastoarna cateva cosuri de gunoi cu care joaca niste fotbal, arunca niste gunoi in grilajul unei vitrine, urla din nou vreo juma de ora ca unico grande amore... si pleaca. Apuc sa adorm vreo juma de ora, apoi baietii se intorc, probabil rataciti prin stradutele alea si de la aburii de alcool, si isi dau seama ca mai trecusera pe acolo, asa ca o iau de la capat cu io no voglio senza te si gunoaie si vitrine... pana pe la 5 dimineata. Ma gandeam sa deschid fereastra si sa pun telefonul pe Glory... , dar mi-a fost ca ii starneam mai tare...

Oricum, asta a fost o mare variatie fata de restul noptilor precedente, cand pe aceeasi ulicioara de pe la 1 AM incepeau sa se auda englezoii beti morti care se intorceau de pe la carciumi. Ei ca ei, dar ele erau de groaza lumii, mai ales ca isi inchipuiau ca stiu sa cante... probabil la ele in cap suna bine, dar la mine suna ca urcatul tramvaiului pe sticla pisata... Am uitat sa va zic si de cersetorii conationali cu noi, care aveau adunarea ligii cartierului sub fereastra noastra pe la 9 seara, cand se facea arondarea bisericilor pentru ziua urmatoare.

Am mai uitat sa zic ceva: totul era cu fereastra inchisa. Dimineata ma trezeam fie cu durere de cap, fie cu gatul in pioneze, dupa cum aerul conditionat era off sau on... daca deschideam fereastra era de 10 ori mai rau... Acum e bine, am citit tot ce ati scris pe forum in ultimele 7 zile, m-am enervat si m-am amuzat, o sa ma enervez si mai tare sezonul viitor pentru jocul previzibil de la mijloc, dar macar noi nu urlam ca murim fara MU.

Si da, echipamentul de away e ca Interul culcat in iarba...

21 Jul 2011, 20:24
Profile
Forum Referee

da, cand au castigat Cupa UEFA: http://www.google.ro/imgres?imgurl=http ... 0&bih=1028

22 Jul 2011, 09:14
Profile
Star

In trei minute Carrick a dat doua pase la adversari. :)

23 Jul 2011, 23:15
Profile
Reply to topic   [ 256 posts ]  Go to page Previous  1 ... 22, 23, 24, 25, 26