[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
Manchester United FanClub Romania - View topic - Stiri preluate de pe diverse siteuri (publicati sursa)
View unanswered posts | View active topics It is currently 25 Sep 2017, 09:44

Reply to topic  [ 753 posts ]  Go to page Previous  1 ... 72, 73, 74, 75, 76  Next
 Stiri preluate de pe diverse siteuri (publicati sursa) 
Author Message
Reserves Team

Post Re: Stiri preluate de pe diverse siteuri (publicati sursa)
Genul de constructie pe care o ghiceste si Sapaliga de pe la noi, sa nu mai vorbim de Strambu. Anderson era in nota generala a universului, in expansiune, deci in haos total. Eu incep sa imi fac rezerve de calmante pentru urmatorul campionat, pentru ca vom vedea un MU ca prin anii 60, cu mingi bubuite la centrul inaintas. Rooney a fost azi un inter ratacitor de pe vremea WM-ului, cam singurul care stia ce cauta pe acolo. Ingrijorator de fragila mi s-a parut apararea, ingrijorator de fara ordine mijlocul, ingrijorator de fara perspective atacul. Diazepam, here I come!

24 Jul 2011, 01:39
Profile
1st Team

"I think they did well, I'm very pleased," Sir Alex told MUTV. "Obviously losing the first goal put us under a bit of pressure but I think they coped well. David made a couple of good saves after that and Phil settled in nicely. I'm pleased."

"It was a good work-out, that's for sure, and all the players have had to work really hard to get the result. We've got a big squad now and we're going to need it, I think. It's a young squad too. We've got Chicharito to join us on tour, Darron Gibson's back home. Then we've got the young players at the club like Pogba, Ravel Morrison, the two Keane brothers... we've got a very healthy situation at the moment."

Incredibil, daca in meciul asta el a vazut ceva bun chiar nu pricep... Dar lasa ca o sa se bazeze pe Gibo, ne salveaza el cu suturi de la centrul terenului... Sau pe tinerei, care sincer incepusem sa ma gandesc si eu la un moment-dat ca ar fi o solutie, dar dupa prestatia lui Cleverley in care aveam cele mai mari sperante ca ar face fata dintre toti juniorii incep sa am second thoughts... Eu am vazut azi-noapte o dezorganizare totala, pase aiurea, strategii nicio sansa... Daca SAF e multumit de ce a vazut in teren eu nu pot decat sa ma iau de cap si sa ii respect "viziunea". Dar sunt de aceeasi parere cu a lui Sorin ca vom avea cu totii nevoie de calmante la meciuri.

LE: Ferguson - No more spending

24 Jul 2011, 08:42
Profile YIM
Star

Jesus.. a fost doar un amical. Chiar se astepta careva ca Cleverley sa joace fenomenal in primul sau meci dupa revenirea la United?

Spuneati ca ati fi de acord cu o reconstructie a echipei cu Pogba, Morrison sau Cleverley si reactionati in halul asta dupa un amical afurisit?

Va rog sa nu va suparati, dar cred ca se exagereaza cu criticatul echipei. Recunosc si eu ca sunt multe lucruri de imbunatatit, insa e abia al treilea meci de pregatire si a fost rulat aproape tot lotul.

25 Jul 2011, 02:13
Profile
Junior

http://www.prosport.ro/fotbal-extern/ca ... ui-8521313

Gata cu transferurile.

25 Jul 2011, 05:46
Profile
Hot Prospect

SORIN 87 wrote:
http://www.prosport.ro/fotbal-extern/campionate-externe/wesley-sneijder-la-united-ce-spune-sir-alex-ferguson-despre-transferul-olandezului-8521313

Gata cu transferurile.

Ignoranta totala din partea lui Sir la ceea ce se intampla la echipa. Sa mai cumpere vreo 2 fundasi si vreo 3 Wingeri :lol: .

25 Jul 2011, 09:35
Profile
1st Team

gabi27 wrote:
Jesus.. a fost doar un amical. Chiar se astepta careva ca Cleverley sa joace fenomenal in primul sau meci dupa revenirea la United?

Spuneati ca ati fi de acord cu o reconstructie a echipei cu Pogba, Morrison sau Cleverley si reactionati in halul asta dupa un amical afurisit?

Va rog sa nu va suparati, dar cred ca se exagereaza cu criticatul echipei. Recunosc si eu ca sunt multe lucruri de imbunatatit, insa e abia al treilea meci de pregatire si a fost rulat aproape tot lotul.

Poate a fost putin exagerata reactia si imi cer scuze pentru asta, dar vroiam sa subliniez faptul ca nu vor fi capabili tinerii sa isi ia atatea responsabilitati la centrul terenului. Nu s-a asteptat nimeni sa joace fenomenal, dar sa joace la nivel mediu macar, ce am vazut in meciul ala mai ales legat de Cleverley e ca n-a avut nicio treaba, cand ii auzeam numele urmatorul dupa acesta era un adversar.
Echipa nu se poate baza pe astfel de jucatori, mai ales la centrul terenului, nu va face fata...
Eu personal n-am fost niciodata de acord cu acea constructie Pogba, Morrison sau Cleverley, am fost doar indecis in cazul lui Cleverley pe care il vedeam singurul care ar putea juca la un nivel atat de inalt. Am dat alte variante cu care as fi de acord, cu Park si Giggs folositi mult mai mult la centrul terenului, cu Anderson si cam atat, dar cu cei 3 nu am fost niciodata de acord sa experimenteze Ferguson, nimeni nu creste peste noapte, trebuie timp, iar ei nu au avut timpul necesar, nu ii poti cere lui Cleverley sa joace la centrul terenului si s-a vazut foarte clar lucrul asta.
A fost un amical si s-a rulat aproape tot lotul, dar tocmai din aceste lucruri asteptarile lui SAF cred ca sunt clare si indicatiile si discursul lui cred ca au fost clare, trebuie sa isi faca o idee despre fiecare jucator si pe cine poate folosi pe un anumit post, de-asta fiecare jucator ar fi trebuit sa joace la cel mai inalt nivel la care e acum (e o perioada de pregatire cruciala aceasta, nu mai e deloc mult pana la inceperea campionatului si stim cu totii ce meciuri ne asteapta). Tot din aceste cauze rezultatul nu conteaza, iar golurile, frumoase intr-adevar, au fost foarte norocoase, mai putin poate la golul lui Rooney. A contat ceea ce s-a vazut in teren si ceea ce a putut sau nu sa faca fiecare jucator. Daca vrea cineva o reconstructie cu Cleverley sau oricare alt tanar jucator acesla trebuie sa isi dovedeasca abilitatile in teren, fie ca joaca impotriva Barcelonei fie ca joaca impotriva Zimbrului Chisinau (ca tot am vazut pe-aici ca la echipele astea se raporteaza).
Sper sa nu intelegi asta gresit ca o ofensa, nu e nici pe departe vorba de asta :)

Glory Glory Man United!!!

25 Jul 2011, 09:43
Profile YIM
Star

Fratilor, mai lasati transferurile - neinspirate in campania asta - ca sunt alte probleme acum. Rasfoiti forumul.

25 Jul 2011, 12:07
Profile
Star

@RayRedDevil - Stai linistit, n-am de ce sa ma simt ofensat. Iti respect parerea, atat doar ca dupa parerea mea s-a exagerat cu critica, la fel cum exagerez eu uneori cu laudatul.

Sunt de acord ca nu mai e mult timp pana incepe campionatul, insa daca nici acum nu se fac experimente, atunci cand? O sa vedem in supercupa cu City la ce nivel suntem, pana atunci chiar nu conteaza cat de prost joaca unii. Daca voi fi eu cel care s-a lasat pacalit, am sa-mi cer scuze in fata tuturor.

Cat despre transferuri, nu sunt 100% convins ca Ferguson a spus adevarul.

@prototype - E prea devreme sa spui ca transferurile din aceasta vara au fost neinspirate.

25 Jul 2011, 15:12
Profile
Hot Prospect

prototype wrote:
Fratilor, mai lasati transferurile - neinspirate in campania asta - ca sunt alte probleme acum. Rasfoiti forumul.

Apropo,am vrut sa intru in acel topic si nu pot intra,imi cere o parola.Parola contului meu nu este sigur,ca am incercat. Ajuta-ma sa intru si sa-mi spun si eu parerea daca e atat de grava problema respectiva.

25 Jul 2011, 21:42
Profile
1st Team

BoDauU wrote:
prototype wrote:

Apropo,am vrut sa intru in acel topic si nu pot intra,imi cere o parola.Parola contului meu nu este sigur,ca am incercat. Ajuta-ma sa intru si sa-mi spun si eu parerea daca e atat de grava problema respectiva.

Parola e "united" , cel putin la mine a mers asta :lol:

25 Jul 2011, 21:49
Profile YIM
Reply to topic   [ 753 posts ]  Go to page Previous  1 ... 72, 73, 74, 75, 76  Next